fbpx

Miło nam poinformować, że podczas wczorajszej, Gali w Warszawie odbyło ogłoszenie wyników 21 edycji konkursu – Ranking Kancelarii Prawniczych „Rzeczpospolita”.

Kancelaria Rok Konopa i Wspólnicy otrzymała II miejsce w kategorii działalność odszkodowawcza.

Ranking kancelarii prawniczych opublikowany przez „Rzeczpospolitą” jest jednym z kluczowych wydarzeń w środowisku prawniczym, a liczba kancelarii zgłaszających swoje udział w nim ciągle rośnie. Stał się nie tylko przewodnikiem dla instytucji i firm, zarówno krajowych, jak i zagranicznych, szukających wsparcia prawnych w różnych obszarach życia gospodarczego, ale również barometrem dla samych kancelarii. Ranking pozwala ocenić kondycję kancelarii w danym roku w porównaniu do konkurencji oraz trendy panujące na rynku usług prawnych.

Dziękujemy za dotychczasową współpracę i zaufanie, którym nas Państwo obdarzyliście, powierzając nam swoje sprawy. Otrzymana nominacja daje nam poczucie, że nasza praca jest doceniana, ale przede wszystkim potrzebna. Każdego dnia staramy się w profesjonalny sposób pomagać naszym Klientom i być wsparciem w walce o sprawiedliwość.

Magdalena Rok-Konopa Rzeczpospolita
Agnieszka Ryznar gala RP